NIEUWLEUSEN WEATHER

    NIEUWLEUSEN – De nieuwe jeu de boules baan in Nieuwleusen is zo goed als klaar om geopend te worden, mede dankzij een indrukwekkend aantal van 38 aanmeldingen na een recente oproep. Deze bliksemsnelle start heeft de initiatiefnemers en BalkInn in staat gesteld de baan in korte tijd te realiseren.

    Met de fysieke aanleg van de baan afgerond, verschuift de focus nu naar het formeren van een werkgroep die de randvoorwaarden voor de opening en het beheer zal regelen. Hoewel één man zich al heeft aangemeld voor deze werkgroep, zijn de initiatiefnemers nog op zoek naar één man en twee vrouwen om het team compleet te maken.

    Voor potentiële leden van de werkgroep is affiniteit met jeu de boules geen vereiste. Het belangrijkste is enthousiasme en de bereidheid om praktische zaken te organiseren, zoals het maken van afspraken met BalkInn over openingstijden, het onderhouden van contact met de aangemelde deelnemers en het inventariseren van hun mogelijke bijdragen. Er is nog veel ruimte om de invulling van deze taken zelf vorm te geven.

    In de opstartfase zal Saam Welzijn ondersteuning bieden aan de werkgroep, zodat een vliegende start gemaakt kan worden.

    Belangstellenden die deel willen uitmaken van de werkgroep en een steentje willen bijdragen aan deze nieuwe aanwinst voor Nieuwleusen, kunnen contact opnemen met L. Rinkema via l.rinkema@saamwelzijn.nl.

    Share.
    Nieuwleusen City

    GRATIS
    BEKIJK