NIEUWLEUSEN WEATHER

    NIEUWLEUSEN – Museum Palthehof en Heleen Westerman organiseren op zaterdagmiddag 13 september een speciale fietstocht langs historische boerderijen in de omgeving van Nieuwleusen. Deelnemers krijgen de kans om, onder begeleiding van twee lokale gidsen, de geschiedenis van het dorp van dichtbij te beleven.

    De tocht van ongeveer acht kilometer voert langs verschillende oude boerderijen. Onderweg wordt er gestopt bij twee bijzondere locaties en een voormalige zaagmolen. De gidsen geven uitleg over de bouw van de boerderijen, het landschap en het leven van de voormalige bewoners.

    De tocht is geschikt voor maximaal vijftien deelnemers en aanmelden vooraf is noodzakelijk. Dit kan via het formulier Historische boerderijen van Nieuwleusen en haar bewoners of via telefoon of WhatsApp op 06 370 46 922.

    Ook personen met een scootmobiel of duofiets zijn welkom, zolang ze in staat zijn om circa twintig meter te wandelen en te staan. Bij Museum Palthehof is een oplaadpunt beschikbaar voor elektrische voertuigen.

    Fietstocht langs historische boerderijen in Nieuwleusen
    Share.
    Nieuwleusen City

    GRATIS
    BEKIJK