NIEUWLEUSEN – De bibliotheek van Nieuwleusen introduceert een nieuw initiatief: het Oefenpunt. Iedereen is hier welkom om te oefenen met wat ze maar willen, van het voorbereiden op een theorie-examen tot het online zoeken naar werk. Het doel is om inwoners laagdrempelig te helpen met digitale vaardigheden en andere praktische zaken.
Elke donderdag, van 9.00 tot 11.00 uur, staan er medewerkers klaar in de bibliotheek aan de Koningin Julianalaan 1 om bezoekers te ondersteunen. Deelnemers kunnen hun eigen laptop of tablet meenemen, maar er zijn ook laptops beschikbaar van de bibliotheek. Aanmelden is niet nodig; belangstellenden kunnen gewoon binnenlopen voor hulp.
Het Oefenpunt is een uitbreiding van een vergelijkbaar initiatief in Dalfsen, waar het al op dinsdagen plaatsvindt. De bibliotheek hoopt hiermee een helpende hand te bieden aan de lokale gemeenschap, waarbij koffie en thee altijd klaarstaan.



