NIEUWLEUSEN WEATHER

    DRONTEN – Korfbalvereniging d’Ommerdieck 1 heeft zaterdag in Dronten twee punten gepakt door ASVD 5 met 10-13 te verslaan. Een sterke fase voor de rust en een dominant tweede deel legden de basis voor de verdiende overwinning.

    In de basisopstelling bij de Nieuwleusenaren startte Roel Kikkert als vervanger van Robert Batterink. D’Ommerdieck liet vanaf het beginsignaal vlot en snel korfbal zien, maar het was de thuisploeg, ASVD, die de score wist te openen. Lang bleef de 1-0 echter niet op het scorebord staan: Agnes Compagner tekende kort daarop voor de gelijkmaker (1-1).

    D’Ommerdieck wint verdiend met 10-13 van ASVD 5

    De bezoekers uit Nieuwleusen creëerden vervolgens een reeks aan kansen, maar de afronding liet te wensen over, waardoor ASVD kon uitlopen naar 3-1. De ommekeer kwam toen de scherpte bij d’Ommerdieck terugkeerde. Mede door sterk verdedigend werk van Jasper Ekkelenkamp, die veel ballen onderschepte en snel de aanval opzette, behielden de rood-witten veel balbezit. Dit resulteerde in vier treffers op rij, waarmee de stand werd omgebogen naar 3-5. Vlak voor de pauze wist ASVD nog de aansluiting te vinden, ruststand 4-5.

    Tweede Helft Beslissend

    Na de rust was het ASVD dat als eerste scoorde voor de 5-5 gelijkmaker. D’Ommerdieck schakelde daarna echter een tandje bij. Door goed samenspel, met name tussen Roel Kikkert en Agnes Compagner, werden de kansen optimaal benut. Na een 6-6 tussenstand volgde een indrukwekkende run van vijf doelpunten op rij voor d’Ommerdieck, wat de stand op 6-11 bracht.

    Een benutte strafworp van ASVD bracht de marge terug tot vier (7-11), maar ondanks pogingen van de thuisploeg om terug te komen, bleef d’Ommerdieck geconcentreerd en vastberaden doorgaan. Via 8-12 en 9-13 werd de wedstrijd uiteindelijk met een score van 10-13 in het voordeel van de Nieuwleusenaren beslist.

    D’Ommerdieck wint verdiend met 10-13 van ASVD 5

    Roel Kikkert was met vier treffers de meest trefzekere speler. De overige doelpunten kwamen op naam van Agnes Compagner (2x), Merle Wetering (2x), Lisanne Teeuwsen (2x), en elk één doelpunt voor Marit van der Beek, Lianne ter Wisscha en Jasper Ekkelenkamp.

    Aankomende Wedstrijd Aanstaande zaterdag 22 november speelt d’Ommerdieck 1 om 14.45 uur thuis in sporthal De Spil tegen Exakwa 4 uit Lelystad.

    Share.
    Nieuwleusen City

    GRATIS
    BEKIJK